سرور مجازی

سرور مجازی مناسب زمینه کاری خود را انتخاب کنید
سرور مجازی از مهمترین تکنولوژی های روز دنیا به شمار می آید که باما سرور این خدمات را با بهترین کیفیت و بهتری سخت افزار های روز دنیا به کاربران خود ارائه میکند. سرور مجازی باماسرور دارای هارد های پرسرعت NVMe بوده و از حافظه رم DDR4 بهره مند میباشد. همچنین تمام سیستم عامل ها روی این سرور های مجازی نصب میشود تا نیاز های کاربران را در هر زمینه ای مرتفع سازد. برای سفارش وی پی اس میتوانید کشور های زیر را مشاهده کنید و باتوجه به نیاز خود کشور موردنظر را سفارش بدید

سرور مجازی ایران

بدون محدودیت در دسترسی

پشتیبانی نرم افزاری و سخت افزاری

امکان نصب نرم افزارهای خاص

اطلاعات بیشتر
سرور مجازی خارج

سرور مجازی خارج

بدون محدودیت در دسترسی

پشتیبانی نرم افزاری و سخت افزاری

امکان نصب نرم افزارهای خاص

اطلاعات بیشتر

با ما تماس بگیرید

فروش: ۳۴۴۵۵۸۲۸-۰۲۶

پشتیبانی: ۳۶۸۰۲۵۷۵-۰۲۶

سوال های متداول

1سرور مجازی چیست؟
سرور مجازی یک کامپیوتر میباشد که دارای اینترنت پرسرعت ۲۴ ساعته است و در کشور های مختلف دنیا وجود دارد. روی سرور مجازی میتوان سیستم عامل های مختلفی نصب کرد، سیستم عامل هایی مانند: ویندوز، لینوکس، میکروتیک.
2کاربرد RAM(حافظه جانبی) و CPU(پردازنده) چیست؟
سرور مجازی دقیقا یک کامپیوتر میباشد که دارای RAM و CPU میباشد، و باتوجه به سیستم عاملی که روی سرور نصب میشود و نوع استفاده ای که از سرور گرفته میشود، نیاز به منابع RAM و CPU دارد. به عنوان مثال یک ویندوز سرور ۲۰۱۲ برای نصب حداقل نیاز به ۱گیگ RAM دارد.
3آیا آی پی ثابت و اختصاصی هست؟
بله، تمام سرور هایی که باماسرور ارائه میکند دارای آی پی ثابت و اختصاصی میباشد که مناسب برای کارهای حساسی مانند پیپال، فریلنسری، اکانت دولوپری گوگل، بایننس و غیره میباشد.
4روش وصل شدن به سرور چگونه هست؟
روش وصل شدن به سرور بسیار آسان و راحت میباشد که پس از خرید سرویس، آموزش تصویری همراه با اطلاعات سرور به کاربران ارسال میشود.
5با ارتقا سرور آی پی تغییر میکند؟
خیر، شما میتوانید سرور خود را با همان آی پی و اطلاعات، به پلن بعدی ارتقا بدید.
6خرید بیشتر از ۱ماه وجود دارد؟
بله، شما میتوانید به هر تعداد ماه که خواستید سرور خود را تمدید بفرمایید.
7آیا با گوشی هم میتوان به سرور وصل شد؟
بله، شما با هر دیوایسی که بخواهید، مانند گوشی (اندرویید و آی او اس) میتوانید به سرور وصل بشید، که آموزش چگونگی وصل شدن پس از خرید سرویس، بهتون ارسال میشود.

توضیحات سرور مجازی

سرور مجازی یکی از خدمات شرکت فن پردازان فراسو داده ایرانیان (باما سرور) میباشد. که باتوجه به نیاز مشتریان انواع سیستم عامل های روز دنیا مانند ویندوز سرور ۲۰۱۲. ویندوز سرور ۲۰۱۶، ویندوز سرور ۲۰۱۹. انواع توزیع های لینوکس. مانند اوبونتو، سنتوس، دبین، فدورا و میکروتیک را نصب میشود. قبل از ارائه سرور مجازی بر اساس نیاز و درخواست مشتریان، کانفیگ و تنظیمات مورد نیاز انجام شده و در اختیار کاربران قرار داده میشود. سرور مجازی یک کامپیوتر میباشد که دارای رم و پردازنده میباشد. از ویژگی های سرور مجازی روشن بودن آن بصورت ۲۴ساعته دارای اینترنت پرسرعت میباشد. مثل هر کامپیوتر دیگری هرچقدر رم و پردازنده سرور بالاتر باشد سرعت کارکردن با آن بیشتر هست.

مشخصات سخت افزاری سرور

همچنین قطعات سخت افزاری استفاده شده برای این سرور های مجازی از جدیدترین و باکیفیت ترین قطعات روز دنیا میباشد. از هارد های پرسرعت  NVMe سامسونگ که در حال حاضر بهترین و پرسرعت ترین هارد روز دنیا میباشد در سرور های مجازی استفاده شده است. همچنین سرور این کشور از رم حافظه DDR4 استفاده میکنند که بهترین کیفیت را برای کاربران فراهم آورده است. پورت این سرور ها ۱ گیگ بر ثانیه میباشد که دارای شبکه پرسرعت بوده و می توان برای موارد گوناگون از این پورت استفاده نمود. در زیر میتوانید پلن های ارائه شده سرور مجازی آمریکا توسط باما سرور (شرکت فن پردازان فراسو داده ایرانیان) را  مشاهده کنید. و سرور مورد نیاز خود را سفارش دهید و اقدام به خرید سرور مجازی کنید.

پشتیبانی باماسرور

در صورت هرگونه سوال و راهنمای با بخش فروش از طریق چت، تیکت و یا تلفن در تماس باشید. این سرور ها باتوجه به کیفیت بسیار بالای آن مناسب موارد گوناگونی میباشد. مانند، فریلنسری، پی پال، بایننس و فارکس، سرور دانلود، هاستینگ و غیره. همچنین در صورتی که نیاز به خرید سرور اختصاصی نیز میتوانید بهترین قیمت و باکیفیت ترین آن را از باما سرور داشته باشید. .

در بالا میتوانید کشور های ارائه شده سرور مجازی توسط باما سرور (شرکت فن پردازان فراسو داده ایرانیان) را  مشاهده کنید. و کشور مورد نیاز خود را سفارش دهید و اقدام به خرید سرور مجازی کنید. در صورت هرگونه سوال و راهنمای با بخش فروش از طریق چت، تیکت و یا تلفن در تماس باشید. این سرور ها باتوجه به کیفیت بسیار بالای آن مناسب موارد گوناگونی میباشد. مانند، فریلنسری، پی پال، بایننس و فارکس، سرور دانلود، هاستینگ و غیره. همچنین در صورتی که نیاز به خرید سرور اختصاصی داشته باشید نیز میتوانید بهترین قیمت و باکیفیت ترین آن را از باما سرور داشته باشید. همچنین میتوانید پلن های سرور مجازی استونی را مشاهده کنید.