باتوجه به مشکلاتی که در زمینه ارائه سرور مجازی روبرو هستیم، شرکت باما سرور بصورت تخصصی سرور مجازی و خدمات آنرا ارائه میدهد تا بتواند به نیاز های مشتریان در این زمینه پاسخ بدهد.
این نکته بسیار اهمیت دارد که یک سرور مجازی مناسب برای تمامی فعالیت ها نمیباشد. به این معنی که اگر کاربری نیاز به یک سرور برای حساب پی پال خود دارد بایستی یک سرور مجازی مخصوص به آن را داشته باشد و اگر یک کاربری نیاز به باز کردن حساب دولوپری گوگل دارد نیز، باید سرور مخصوص به خود را داشته باشد، همینطور برای موارد دیگه ای مانند ترید و بایننس، فریلنسری و غیره.
برای تمام زمینه ها این چنین میباشد که هر مورد استفاده ای، نیاز به تنظیمات، کانفیگ، لوکیشن، دیتاسنتر، پورت شبکه، قطعات سخت افزاری از جمله هارد و دیگر موارد خود را نیاز دارد.

باما سرور با داشتن تجربه کافی در موارد مختلف اقدام به ارائه خدمات برای تمامی نیاز های کاربران کرده و برای تمام موارد مورد استفاده مختلف سرور مجازی ارائه میکند.
از انواع خدمات باما سرور میتوان به سرور مجازی بورس، سرور مجازی فارکس، سرور مجازی پی پال، سرور مجازی بانک، سرور مجازی فریلنسری، سرور مجازی دولوپری گوگل، سرور مجازی نامحدود، سرور مجازی هاست، سرور مجازی ایران، سرور مجازی خارج و غیره اشاره کرد

همچنین باما سرور بصورت تخصصی در حوزه سرور اختصاصی ایران و سرور اختصاصی خارج فعالیت گسترده دارد و از بهترین دیتاسنتر های ایران و خارج خدمات مربوطه را ارائه میکند.
صاحب امتیاز این وب سایت، شرکت فن پردازان فراسو داده ایرانیان میباشد.

سوال های متداول

1سرور مجازی چیست؟
سرور مجازی یک کامپیوتر میباشد که دارای اینترنت پرسرعت ۲۴ ساعته است و در کشور های مختلف دنیا وجود دارد. روی سرور مجازی میتوان سیستم عامل های مختلفی نصب کرد، سیستم عامل هایی مانند: ویندوز، لینوکس، میکروتیک.
2کاربرد RAM(حافظه جانبی) و CPU(پردازنده) چیست؟
سرور مجازی دقیقا یک کامپیوتر میباشد که دارای RAM و CPU میباشد، و باتوجه به سیستم عاملی که روی سرور نصب میشود و نوع استفاده ای که از سرور گرفته میشود، نیاز به منابع RAM و CPU دارد. به عنوان مثال یک ویندوز سرور ۲۰۱۲ برای نصب حداقل نیاز به ۱گیگ RAM دارد.
3آیا آی پی ثابت و اختصاصی هست؟
بله، تمام سرور هایی که باماسرور ارائه میکند دارای آی پی ثابت و اختصاصی میباشد که مناسب برای کارهای حساسی مانند پیپال، فریلنسری، اکانت دولوپری گوگل، بایننس و غیره میباشد.
4روش وصل شدن به سرور چگونه هست؟
روش وصل شدن به سرور بسیار آسان و راحت میباشد که پس از خرید سرویس، آموزش تصویری همراه با اطلاعات سرور به کاربران ارسال میشود.
5با ارتقا سرور آی پی تغییر میکند؟
خیر، شما میتوانید سرور خود را با همان آی پی و اطلاعات، به پلن بعدی ارتقا بدید.
6خرید بیشتر از ۱ماه وجود دارد؟
بله، شما میتوانید به هر تعداد ماه که خواستید سرور خود را تمدید بفرمایید.
7آیا با گوشی هم میتوان به سرور وصل شد؟
بله، شما با هر دیوایسی که بخواهید، مانند گوشی (اندرویید و آی او اس) میتوانید به سرور وصل بشید، که آموزش چگونگی وصل شدن پس از خرید سرویس، بهتون ارسال میشود.