راه های ارتباطی با ما سرور

کرج، جهانشهر
بلوار مولانا، خیابان گلستان، ساختمان گلستان، پلاک ۴


شنبه تا پنج شنبه ۹ الی ۲۲۰۲۶-۳۶۸۰۲۵۷۵

۰۲۶-۳۴۴۵۵۸۲۸
Email Admin:   admin@bamaserver.com
parallax background

پشتیبانی با باماسرور

whatsapp-Recovered

واتساپ

همچنین شما میتوانید از طریق واتساپ، مشکلات و سوالات خود را با باماسرور مطرح کنید، همکاران ما در واتساپ بصورت شبانه روز در خدمت شما هستند.

Ticket

تیکت پشتیبانی

بهترین راه ارتباط با ماباسرور از طریق ارسال تیکت میباشد که شما میتوانید هرروز سوال و مشکل خود را از طریق ارسال تیکت به بخش مربوطه پیگیری بفرمایید.

phone

تلفن تماس

از راه های ارتباطی با باماسرور میتوان به تماس تلفنی اشاره کرد که شما میتوانید با تماس شماره های ۳۴۴۵۵۸۲۸-۰۲۶ و یا ۳۶۸۰۲۵۷۵-۰۲۶ سوال خود را مطرح نمایید.

Live-Chat

چت آنلاین

ما در زیر به یکسری از سوال های متداول پاسخ داده ایم، ولی شما میتوانید از طریق چت سایت که در پایین سمت راست میباشد، هرگونه سوال و مشکل خود را مطرح نمایید.

فرم تماس با ما سرور

 

  سوال های متداول

  1سرور مجازی چیست؟
  سرور مجازی یک کامپیوتر میباشد که دارای اینترنت پرسرعت ۲۴ ساعته است و در کشور های مختلف دنیا وجود دارد. روی سرور مجازی میتوان سیستم عامل های مختلفی نصب کرد، سیستم عامل هایی مانند: ویندوز، لینوکس، میکروتیک.
  2کاربرد RAM(حافظه جانبی) و CPU(پردازنده) چیست؟
  سرور مجازی دقیقا یک کامپیوتر میباشد که دارای RAM و CPU میباشد، و باتوجه به سیستم عاملی که روی سرور نصب میشود و نوع استفاده ای که از سرور گرفته میشود، نیاز به منابع RAM و CPU دارد. به عنوان مثال یک ویندوز سرور ۲۰۱۲ برای نصب حداقل نیاز به ۱گیگ RAM دارد.
  3آیا آی پی ثابت و اختصاصی هست؟
  بله، تمام سرور هایی که باماسرور ارائه میکند دارای آی پی ثابت و اختصاصی میباشد که مناسب برای کارهای حساسی مانند پیپال، فریلنسری، اکانت دولوپری گوگل، بایننس و غیره میباشد.
  4روش وصل شدن به سرور چگونه هست؟
  روش وصل شدن به سرور بسیار آسان و راحت میباشد که پس از خرید سرویس، آموزش تصویری همراه با اطلاعات سرور به کاربران ارسال میشود.
  5با ارتقا سرور آی پی تغییر میکند؟
  خیر، شما میتوانید سرور خود را با همان آی پی و اطلاعات، به پلن بعدی ارتقا بدید.
  6خرید بیشتر از ۱ماه وجود دارد؟
  بله، شما میتوانید به هر تعداد ماه که خواستید سرور خود را تمدید بفرمایید.
  7آیا با گوشی هم میتوان به سرور وصل شد؟
  بله، شما با هر دیوایسی که بخواهید، مانند گوشی (اندرویید و آی او اس) میتوانید به سرور وصل بشید، که آموزش چگونگی وصل شدن پس از خرید سرویس، بهتون ارسال میشود.